суботу, 8 квітня 2017 р.

Решетиляни - учасники особисто-командного чемпіонату Полтавської області зі спортивного орієнтування

8, 9 квітня 2017 року відбувся особисто-командний чемпіонат Полтавської області зі спортивного орієнтування. Приємно відмітити, що Решетилівщину представляє дві команди, учасники якої першого дня показали досить пристойні результати як в особистому так і в командному заліках.
   Другий день видався ще вдалішим: показавши гарні результати в особистому заліку, команда Решетилівського району змогла піднятися на п'яту сходинку в командному.
   За підсумками двох днів команда Решетилівського району посіла шосте місце в командному заліку серед п'ятнадцяти команд-учасників.

Радує і те, що мій колега Німець Валерій, вперше взявши участь в таких змаганнях, виступив на достойному рівні. Надіюся, що на одного туриста і орієнтувальника побільшало.
   Особисто я отримав надзвичайно велике море емоцій, позитиву та вражень. Приємно, що першого дня зміг виконати ІІ дорослий розряд, а другого підтвердив його та став переможцем на середній дистанції в заданому напрямку у віковій категорії Ч-35.